zaproszenie na spotkanie KN Praw Zwierząt

dr hab. Wioletta Jedlecka prof. UWr - 27 October, 2021 - 14:07

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i doktorantów na organizacyjne spotkanie Koła Naukowego Praw Zwierząt, które odbędzie się na platformie MSTeams w dniu 5 listopada 2021r. o godzinie 17.00.  Na spotkaniu ustalimy kwestie formalne (wybór zarządu) i zakres merytoryczny pracy w roku akademickim 2021 / 2022. W ubiegłym roku akademickim zakończyli naukę na WPAiE studenci i doktoranci, którzy do września 2021 roku aktywnie uczestniczyli w pracach KNPZ, podejmując szereg inicjatyw edukacyjno – naukowych. Zatem na najbliższym spotkaniu mile są widziani zarówno stali członkowie jak i osoby nowe, które dotychczas z KNPZ nie współpracowały. Wszystkim chętnych do dołączenia do naszego zespołu na MS Teams prosimy o wiadomość mailową (joanna.heliosatuwr.edu.pl, wioletta.jedleckaatuwr.edu.pl).
Jeśli wśród studentów i doktorantów są osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy w zakresie prawnej ochrony zwierząt, kwestiami etycznymi i filozoficznymi związanymi ze zwierzętami i ich prawami, prosimy o kontakt za pomocą  wskazanej powyżej poczty elektronicznej.
Wioletta Jedlecka i Joanna Helios