​Zapraszamy na Szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta!

Karol Greinert - 27 September, 2023 - 12:22

Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na niezbędne szkolenie, które płynnie wprowadzi Was w życie naszego uniwersytetu. W trakcie trwającego 90 minut spotkania zdobędziesz przydatną wiedzę z zakresu:
- praw i obowiązków studenta
- pierwszych tygodni na studiach
- codziennego funkcjonowania uczelni oraz Twojego wydziału
- pierwszej sesji egzaminacyjnej
- savoir-vivre uniwersyteckiego
- wsparcia socjalno-materialnego oraz stypendialnego oferowanego przez Uniwersytet Wrocławski
- funkcjonowania organizacji studenckich oraz życia studenckiego
- innych form pomocy oferowanych przez instytucje uniwersyteckie
Szkolenie z praw i obowiązków studenta to świetna okazja, by rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości związane ze studiowaniem. Informacje pozyskane w trakcie naszego spotkania pomogą Wam szybko odnaleźć się na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu, będziecie wiedzieli do kogo w przyszłości zwracać się o wsparcie w sytuacji potencjalnych trudności czy problemów.
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez przedstawiciela Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadającego certyfikat eksperta praw studenta, przy udziale pani Marty Bakun – Rzeczniczki Praw Studenta Uniwersytetu Wrocławskiego.
Szkolenia dla Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii odbędzie się 4 października (środa) od godziny 17.00 w Sali 1D im. Unii Europejskiej Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii (budynek D).

Do zobaczenia na szkoleniu!
Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego