You are here

Konkurs na stanowisko Student Research Assistant w Inkubatorze Centrum Digital Justice

Karol Greinert - 16 February, 2024 - 09:43

We are hiring! Inkubator Doskonałości Naukowej Centrum Digital Justice ogłasza konkurs na płatne stanowisko Student Research Assistant. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby studiujące na 3 lub 4 roku prawa lub administracji na Uniwersytecie Wrocławskim zainteresowane szeroko rozumianym wpływem nowych technologii na prawo karne, międzynarodowe i UE, finansowe lub bankowe.

Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2024 roku, a zatrudnienie przewidujemy od 1 kwietnia 2024 roku (na 9 miesięcy). Szczegółowe informacje na temat sposobu aplikowania, wymagań i przewidywanych obowiązków znajdują się w ogłoszeniu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym zespołem i działalnością – zapraszamy na naszą stronę www i konta w mediach społecznościowych (Twitter/X, Facebook, LinkedIn).