Studia doktoranckie w Centrum Digital Justice

Karol Greinert - 16 April, 2024 - 17:07

Studenci gotowi podjąć nowe wyzwania naukowe poszukiwani przez Inkubator Doskonałości Naukowej – Centrum Digital Justice!
Chcesz być jak Ruth Bader Ginsburg i Bill Gates jednocześnie? Zacznij od doktoratu w Digital Justice Center! Szukasz możliwości, które połączą Twoją pasję do prawa z odkrywaniem świata nowych technologii?
Jeśli odpowiedziałaś/odpowiedziałeś na postawione pytania twierdząco, to spotkaj się z nami, by dowiedzieć się więcej!
Serdecznie zapraszamy studentów i studentki IV i V roku prawa zainteresowanych/zainteresowane podjęciem studiów w Kolegium Doktorskim Nauk Prawnych do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w sali 318A na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii, o 17:00, 25 kwietnia 2024 r (czwartek). Czekamy na osoby, których zainteresowania naukowe dotyczą szeroko rozumianego wykorzystania nowych technologii w procesie karnym lub w prawie międzynarodowym i prawie Unii Europejskiej.
Centrum Digital Justice to miejsce, gdzie prawo łączy się z nowoczesnymi technologiami, tworząc innowacyjne rozwiązania i podejścia naukowe. Centrum prowadzi interdyscyplinarne badania nad wpływem nowych technologii na systemy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Poprzez doktorat w naszym centrum możesz rozwijać swoje umiejętności, nieustannie poszerzać swoją wiedzę i być częścią dynamicznego zespołu, który stawia sobie za cel przyczynienie się do zmian w dzisiejszym świecie nauki. Więcej informacji o Centrum: https://digitaljustice.uwr.edu.pl/.
Przyjdź na najbliższe spotkanie, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje Centrum Digital Justice! Dołącz do nas i zacznij budować swoją akademicką przyszłość!

Zapraszamy serdecznie
Centrum Digital Justice