POPRAWKOWY EGZAMIN z KPK dla studentów III roku NSP

dr Kazimierz Leżak - 27 August, 2024 - 19:41

poniżej przedstawiam harmonogram II-go terminu egzaminu z Postępowania Karnego (dla osób, które nie zdały w I terminie lub do niego nie przystąpiły) oraz dla studentów z przywróconym I terminem, który zaplanowany jest na niedzielę 1 września 2024 r.

zapraszam do wskazanej w harmonogramie sesji sali egzaminacyjnej 214 bud. A w następującej kolejności:

- na godz. 9.00 studenci III roku z Grupy ćwiczeniowej 1 (w tym z przywróconym I terminem)

​- na godz. 9.30 studenci III roku z Grupy ćwiczeniowej 2 (w tym z przywróconym I terminem)

​- na godz. 10.00 studenci III roku z Grupy ćwiczeniowej 3 (w tym z przywróconym I terminem)

​- na godz. 10.30 studenci III roku z Grupy ćwiczeniowej 4 (w tym z przywróconym I terminem)

​- na godz. 11.00 studenci III roku z Grupy ćwiczeniowej 5 (w tym z przywróconym I terminem)

​- na godz. 11.30 studenci III roku z Grupy ćwiczeniowej 6 (w tym z przywróconym I terminem)

​- od godz. 12.00 pozostali studenci, którzy są uprawnieni do zdawania egzaminu z KPK, ujęci w protokole egzaminacyjnym (w tym z przywróconym I terminem)

egzamin polega na odpowiedzi ustnej na 2 wylosowane pytania; w każdej z grup godzinowych wchodzi pierwszych 5 studentów, a potem po wyjściu studenta wchodzi kolejny i losuje pytanie (dla zachowania płynności i sprawności przeprowadzenia egzaminu)

UWAGA: dla osób, którym został przywrócony I termin - w razie niepowodzania lub nieporzystąpienia, to II termin egzaminu (poprawka) odbędzie się 8 września 2024 r. od godz. 11.00 w pok. 201 bud. A wg koleności przybycia (bez harmionogramu)

zapraszam,
dr Kazimierz J. Leżak