Rekrutacja do Koła Prawa Międzynarodowego i Europejskiego

mgr Ewa Bobin-Dobrzańska - 21 Październik, 2016 - 18:48

w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, serdecznie zparaszam i zachęcam do udziału w spotkaniu rekrutacyjnym Koła.

Studenckie Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Europejskiego serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie Koła w roku akademickim 2016/2017 połączone z rekrutacją nowych członków. Wszystkich studentów chętnych zaangażować się w prace Koła lub zainteresowanych tematyką prawnomiędzynarodową lub prawa Unii Europejskiej serdecznie zapraszamy na spotkanie, na którym będzie można się dowiedzieć informacji szczegółowych o tym:

1) czym się Koło zajmuje,

2) w jaki sposób można dołączyć do grona członków Koła,

3) jakie dodatkowe możliwości angażowania się studenci zyskują poprzez uczestnictwo w Kole.

W razie, gdybyście chcieli zaangażować się w prace Koła, lecz termin Wam nie odpowiadał, prosimy o maila na adres pmie.sknatgmail.com

lub wiadomość na profilu FB Koła (www.facebook.com/SKNPMiE).

Szczegóły spotkania: 26 października 2016 r.,18:00-19:00, sala 101 budynek C, WPAiE UWr

International and European Law Student Scientific Society warmly invites for a first Society’s meeting in this academic year (2016/2017), combined with the recruitment of new members. Every student eager to get involved in the works of the Society or interested in international or EU’s law is more than welcome at this meeting, during which you will learn about:

1) activities of the Society,

2) how can you become a member of the Society,

3) what are the extra engagement possibilities for students who are members of the Society.

In case you want to get involved but the date and time of the meeting do not suit you, drop us a mail or message at: e-mail pmie.sknatgmail.com

or FB profile (www.facebook.com/SKNPMiE).

Meeting’s details: 26th of October 2016 (Wednesday), 6pm - 7 pm, room 101 building C, Faculty of Law, Administration and Economics, University of Wrocław

Ewa Bobin