Problematyka umów budowlanych w zamówieniach publicznych

mgr inż. Roman Haligowski - 20 Styczeń, 2015 - 07:53

Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego serdecznie zaprasza na szkolenie w dniu 28 stycznia 2015 r., organizowane we współpracy z Kancelarią Prawną K & L Legal Granat i Wspólnicy Sp.k. Tematyką spotkania będzie „Problematyka umów budowlanych w zamówieniach publicznych” ze szczególnym uwzględnieniem:

1. Formy prawnej umowy.
2. Wymogów dodatkowych z ustawy Prawo zamówień publicznych.
3. Umowy o podwykonawstwo – zakresu i jej wymogów.
4. Gwarancji zapłaty.
5. Studium przypadku.

Warsztaty przeprowadzi mec. Agnieszka Sobczyk oraz mec. Krzysztof Granat, radcowie prawni specjalizujący się w obsłudze procesów inwestycyjnych od pozyskania nieruchomości aż do procedur administracyjnych dopuszczających inwestycję do użytkowania, w tym w prawie budowlanym, prawie kontraktów inwestycyjnych, prawie zamówień publicznych oraz w prawie spółek.

Zajęcia mają charakter praktyczny, podczas których będziemy się uczyć konstruowania umów budowlanych oraz poznamy praktyczne problemy związane z umowami budowlanymi w zamówieniach publicznych.

MIEJSCE: sala 217A w budynku A na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii

DATA: 28 stycznia 2015 r., godzina 15:30-18:30

ZAPISY: prosimy zgłaszać się na adres e-mail knpgihatgmail.com

W treści e-maila proszę podać: imię, nazwisko, rok, tryb, kierunek studiów.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!