Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

XII Edycja Konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta na najlepszą pracę magisterską lub doktorską

Wiktoria Jabłońska - 8 Październik, 2019 - 14:35

Prezydent Miasta Bolesławiec ogłasza XII edycję Konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta na najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec obronioną na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce oraz poza jej granicami. Prace należy zgłaszać do dnia 31 października 2019 r. Dla laureatów konkursu, jak i dla promotorów najlepszych prac, są przewidziane nagrody pieniężne.
 

Do Konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione w latach akademickich: 2017/2018 i 2018/2019 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce oraz poza jej granicami. Nie można ponownie zgłaszać prac zgłoszonych do wcześniejszych edycji Konkursu.

Wszelkie informacje znaleźć można w załączonym ogłoszeniu konkursowym, a o szczegóły można zapytać mailowo lub telefonicznie pracownika Urzędu Miasta Bolesławiec wskazanego w treści ogłoszenia.
Zapraszamy również na stronę: https://bolesławiec.pl gdzie w zakładce „Konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską” znaleźć można wszystkie szczegóły dotyczące powyższego konkursu.

Link: https://bolesławiec.pl/miasto/index.php/aktualnosci/2109-xii-edycja-konkursu-o-nagrod%C4%99-prezydenta-miasta-na-najlepsz%C4%85-prac%C4%99-magistersk%C4%85-lub-doktorsk%C4%85