Projekt edukacyjny przeznaczony dla studentów prawa i ekonomii

Wiktoria Jabłońska - 31 Październik, 2019 - 09:35

Zespół HR kancelarii Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k. informuje o naborze do projektu edukacyjnego.

Z początkiem listopada, we współpracy z jednym z naszych Klientów, międzynarodowym bankiem, rusza z projekt edukacyjny przeznaczony m.in. dla studentów od III roku studiów prawa, ale również dla studentów kierunków ekonomicznych. Będziemy rekrutować osoby do tego projektu w II etapach. I etap zakłada złożenie CV i listu motywacyjnego, następnie wybrane osoby będą przygotowywały odpowiedź na 3 pytania rekrutacyjne. Na tej podstawie wyłonimy grupę 30 osób, które przejdą przez cykl warsztatów.

Studentom prawa oferujemy wiedzę ekonomiczno-finansową z obszaru transakcyjnego, studentom studiów ekonomicznych - przedstawimy aspekty prawne transakcji M&A.

Warsztaty będą prowadzone w Warszawie, raz w tygodniu przez przedstawicieli Baker McKenzie oraz przedstawicieli międzynarodowego banku.

O wszelkie dodatkowe informacje proszę zgłosić się do Pani Magdaleny Turalskiej: Magdalena.Turalskaatbakermckenzie.com