Praktyki studenckie w Kancelarii Radcy Prawnego Marta Rolirad

Wiktoria Jabłońska - 13 Listopad, 2019 - 09:09

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Rolirad przyjmie na praktyki studenta prawa.

Wymagania:

• Ukończony min. II rok studiów prawniczych;
  • Zainteresowanie sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, ochrony danych osobowych;
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność min. 2 dni lub 16 godzin tygodniowo - możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Sumienność w realizacji zadań;
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Dodatkowe informacje:

• Możliwość nawiązania dalszej współpracy;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Zgłoszenia z załączonym CV proszę przesyłać na adres: biuroatkancelaria-rolirad.pl   Prosimy o opatrzenie CV klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018, poz. 1000 z póżn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”