SSA(3) - Prawo administracyjne - egzamin

dr Rafał Mikowski - 3 luty, 2020 - 23:02

W związku ze zbliżającym się terminem podstawowym egzaminu z Prawa administracyjnego dla SSA3 przypominam, że egzamin przeprowadzany będzie w formie ustnej (zestawy egzaminacyjne obejmują 3 pytania/zagadnienia z listy ogłoszonej w stosownym czasie).

Egzamin w pierwszym terminie w całości przeprowadzi dr Rafał Mikowski.

Zapraszam wszystkich (po trzykroć przygotowanych 3M) - w poniższych terminach:

W dniu 10 lutego 2020 r. (poniedziałek) od godz. 9:00 grupy ćwiczeniowe 1 i 2 - dodatkowo studenci, którzy nie zdali tego egzaminu w poprzednich latach – nazwiska od litery A do H.

W dniu 11 lutego 2020 r. (wtorek) od godz. 8:30 grupy ćwiczeniowe 3 i 4 - dodatkowo studenci, którzy nie zdali tego egzaminu w poprzednich latach – nazwiska od litery I do N.

W dniu 12 lutego 2020 r. (środa) od godz. 8:30 grupy ćwiczeniowe 5 i 6 - dodatkowo studenci, którzy nie zdali tego egzaminu w poprzednich latach – nazwiska od litery O do Z.

Egzaminy odbędą się w pokoju 521A.

Termin poprawkowy zaplanowano na 24 lutego 2020 r. (poniedziałek) – stosowny komunikat zostanie podany po przeprowadzeniu terminu podstawowego.

dr Rafał Mikowski