Prezentacje studentów studiów wieczorowych prawa z przedmiotu Prawo Rzymskie

mgr Krzysztof Szczerba - 20 Marzec, 2020 - 21:17

Szanowni Państwo - studenci I roku studiów wieczorowych prawa z grup 2. i 3.,

W związku z sytuacją epidemiologiczną proszę studentów o przesłanie prezentacji z Prawa Rzymskiego na mój adres e-mail: kp.szczerbaatgmail.com

Nie trzeba ich wysyłać od razu. Wystarczy, że będą przesyłane zgodnie z terminarzem ustalonym na ćwiczeniach. Jeśli zajęcia stacjonarnego zostaną wznowione, to będą mogli je państwo przedstawić na zajęciach. Jeśli zajęcia nie zostaną wznowione odpowiednio wcześnie, to wystawię oceny z prezentacji na podstawie przesłanych mi plików.

Studenci, którzy nie mieli wyznaczonych terminów lub tematów prezentacji, proszeni są o kontakt ze mną w tej sprawie na powyższy adres email.
Grupy prezentacyjne są czteroosobowe. W e-mailach w tej sprawie proszę o podawanie nazwisk, imion i nr indeksu wszytskich członków grup prezentacyjnych.

Krzysztof Szczerba