Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Zapisy na seminarium dyplomowe w dniu 28.02 2021 r. (SNA3, rok II)

dr Justyna Mielczarek-Mikołajów - 20 luty, 2021 - 08:09

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na zapisy na seminarium licencjackie studentów zainteresowanych następującą tematyką: nauka administracji, prawo administracyjne, prawo urzędnicze i etyka urzędnicza, ustrój samorządu terytorialnego, problemy ustrojowe administracji rządowej, gospodarowanie nieruchomościami, palnowanie i zagospodawrowanie przestrzenne, socjologia i metody badań socjologicznych w administracji a także zarządzanie kryzysowe.

Zgłoszenia odbywają się drogą mailową w dniu 28.02 2021 r. w godzinach seminarium. Proszę o wysłanie maila na adres: justyna.mielczarek-mikolajowatuwr.edu.pl w tym czasie wyrażającego chęć uczestnictwa w seminarium wraz z podaniem:
- propozycji tematu (lub szerszego zagadnienia)
- ocen uzyskanych z: Socjologii i metod badań socjologicznych w administracji (technik organizatorskich i decyzyjnych), Prawa urzędniczego i etyki urzędniczej oraz Nauki administracji.

W przypadku przekroczenia limitu osób (7) dodatkowe kryteria w postaci tematu pracy oraz uzyskanych ocen wezmę pod uwagę przy wyborze studentów do grupy seminaryjnej. 

Serdecznie zapraszam,
Justyna Mielczarek-Mikołajów