Zapisy do Biblioteki Wydziałowej

mgr Wioletta Zięba - 1 Październik, 2021 - 09:14

Studenci I roku wszystkich kierunków Wydziału Prawa ,Administracji i Ekonomii  UWr.aktywują konto biblioteczne wyłącznie w Bibliotece Wydziałowej ul. Uniwersytecka 7/10,bud. D, III pietro, po uprzednim wysłaniu formularza zapisu nr 1 ze strony Biblioteki Uniwersyteckiej:
w wypożyczalni, przy zapisie należy mieć legitymację studencką i dowód osobisty wtedy też odbiera się od pracownika Biblioteki  kartę zobowiązań studenta.Po dokonaniu formalności  zostanie  aktywowane konto biblioteczne jednocześnie w Bibliotece Wydziałowej i Bibliotece Uniwersyteckiej.
Informacja ta dotyczy również studentów Wydziału innych roczników, którzy nie posiadają karty zobowiązań.

Studenci posiadający kartę zobowiązań mogą aktywować konto w Bibliotece Wydziałowej lub Bibliotece Uniwersyteckiej.

Karta zobowiązań bibliotecznych studenta-duplikat, znajdująca się na stronie internetowej w dokumentach do pobrania -służy wyłącznie studentom kończącym studia ,którzy nie posiadają karty zobowiązań.