Zapisy na seminarium na kierunku Administracja (SSA II stopnia)

dr Katarzyna Tomaszewska - 6 Październik, 2021 - 07:29

Zapraszam na seminarium magisterskie na kierunku Administracja studia stacjonarne II stopnia. Seminarium będzie skupiało się przede wszystkim na tematyce szeroko rozumianego prawa nowych technologii, elektronicznej administracji, informatyzacji, prawie dostępu do informacji publicznej, ochronie danych osobowych. W grę zatem wchodzi tematyka z następujących gałęzi prawa: administracyjnego, cywilnego, częściowo konstytucyjnego, częściowo administracyjnego gospodarczego.
Dopuszczam również standardowe tematy z zakresu prawa administracyjnego. W wyjątkowych sytuacjach mogę również wyrazić zgodę na przygotowanie pracy magisterskiej o odmiennej tematyce badawczej (innej niż wskazana powyżej) wedle propozycji studenta.
Zapisy na seminarium odbędą się w dniu 6 października (środa) o godz. 13.15 w pokoju 004 budynek D (parter).
W materiałach dla studentów załączam wykaz zagadnień, które mogą okazać się pomocne w wyborze tematu pracy magisterskiej.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu mailowego.
Katarzyna Tomaszewska