egzaminy dodatkowe

dr Piotr Janiak - 2 Wrzesień, 2022 - 13:26

uprzejmie informuję, że egzamin dodatkowy z przedmiotu postępowanie administracyjne dla studentów stacjonarnych studiów administracji odbędzie się 16 września o godz. 10.00, a dla studentów zaocznych studiów administracji 18 września 2022 r. o godzinie 10.

Egzamin dodatkowy z przedmiotu postępowanie sądowoadministracyjne dla studentów stacjonarnych studiów administracji odbędzie się 16 września o godz. 11, a dla studentów zaocznych studiów administracji 18 września o godz. 11.

Egzaminy odbędą się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Do przystąpienia do egzaminu uprawnieni są studenci, którzy uzyskali zgodę Dziekana. Link do testu egzaminacyjnego zostanie przesłany osobom, których nazwiska znajdują się w protokole egzaminacyjnym.

Piotr Janiak