Zapisy na seminarium SSA II stopień 9.10.2024 r.

dr Katarzyna Tomaszewska - 30 Wrzesień, 2024 - 09:32

Zapraszam na seminarium magisterskie na kierunku Administracja studia stacjonarne II stopnia. Seminarium będzie skupiało się przede wszystkim na tematyce: Prawa nowych technologii, Sztucznej Inteligencji, Ochronie danych osobowych, Informatyzacji administracji publicznej, Prawa administracyjnego (osobowego, materialnego, procesowego), Elektronizacji zamówień publicznych, Dostępie do informacji publicznej, Cyberbezpieczeństwie, Cyberprzestępczości, Ochronie praw człowieka w świecie Internetu
W wyjątkowych sytuacjach mogę również wyrazić zgodę na przygotowanie pracy magisterskiej o nieco odmiennej tematyce (innej niż wskazana powyżej) wedle propozycji studenta.
Zapisy na seminarium odbędą się w dniu 9 października (środa) o godz. 13.15 -14.45 w pokoju 004 budynek D (parter). Za kryterium zapisów przyjmuję kolejność zgłoszeń.
W materiałach dla studentów znajduje się wykaz zagadnień, które mogą okazać się pomocne w wyborze tematyki pracy magisterskiej.
W razie pytań zachęcam do kontaktu mailowego. Istnieje możliwość wstępnego mailowego zgłoszenia chęci udziału w seminarium. Nie zwalnia to jednak z konieczności osobistego pojawienia się w trakcie zapisów się w dniu 9.10.2024 r.

Katarzyna Tomaszewska