NSP III - Prawo Unii Europejskiej - WAŻNE uwagi organizacyjne

mgr Bartłomiej Berbeć - 24 Maj, 2015 - 13:06

Kilka drobnych uwag, które na pewno ułatwi nam organizację najbliższych zajęć i pomyślne zaliczenie przedmiotu przez wszystkich:

1) Proszę wszystkich studentów, którzy już mieli prezentację o przesłanie ich na mój adres e-mail (w tytule maila proszę o: numer grupy, imię i nazwisko  - to bardzo ważne ze względów organizacyjnych). Dotyczy to oczywiście tych osób, które jeszcze tego nie zrobiły.

2) Studentów, którzy mieli prezentację 17 maja 2015 r. (dotyczy grup nr 6 i nr 8) również proszę o wysłanie prezentacji - omówię je szczegółowo na najbliższych zajęciach oraz skomentuję (mogę mieć ewentualnie pytania do prezentujących)

---

3) I najważniejsze - do osób, które jeszcze nie prezentowały - zostały nam spotkania 6/7 czerwca (3 godziny ćwiczeń) oraz 13/14 czerwca (1,5 godziny ćwiczeń) - tak więc bardzo niewiele.

Proszę to uwzględnić i zgłaszać mi mailowo tematy prezentacji możliwie szybko. Zwłaszcza brakuje mi chętnych na najbliższe spotkanie (6/7 czerwca) - proszę potraktować ten termin priorytetowo, ponieważ na ostatnich zajęciach (13/14 czerwca) powinno odbyć się kolokwium dla osób starających się o ocenę bardzo dobrą.

Tematy proszę zgłaszać mailowo - w temacie maila proszę wpisać: imię, nazwisko, nr grupy oraz NR tematu (ważne).

Proszę zatem wszystkich, którzy mają jeszcze prezentację do zrobienia i nie zgłaszali się na termin/temat o kontakt mailowy najpóźniej do 29 maja 2015 r.

Tutaj dostępna jest lista tematów:

Proszę oczekiwać na moją odpowiedź, czy temat jest już wolny, lub zajęty. Po mailu z odpowiedzią możecie Państwo zacząć robić prezentację.

Oczywiście, bardzo ułatwiłoby wszystkim sprawę, gdybyście Państwo między sobą uzgodnili kto robi jakie tematy i przesłali mi już gotową listę z datami - byłbym bardzo wdzięczny.

6/7 czerwca powinno być 5-6 prezentacji, a 13/14 czerwca 1-2 prezentacje.

Czekam na maile od Państwa.

Z poważaniem i udanego weekendu
Bartłomiej Berbeć