Spotkanie organizacyjne Studenckiego Koła Naukowego Rynku Finansowego „REK-FIN” 27.10.2015 r.

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 25 Październik, 2015 - 17:47

Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN” zaprasza na spotkanie organizacyjne!
Podczas spotkania będzie można wypełnić deklarację członkowską oraz uzgodnić tematy jakie będziemy poruszać w bieżącym roku akademickim.

Nie przeprowadzamy wstępnych testów, rozmów kwalifikacyjnych. Wystarczy, że interesujesz się ekonomią, rynkiem finansowym oraz pozycją klienta na nim i chcesz poświęcić trochę czasu na poszerzenie swojej wiedzy, poznanie osób o podobnych zainteresowaniach i spotkanie wielu specjalistów, także praktyków, z tej problematyki.

Spotykamy się 27.10.2015 (wtorek) w godzinie 17:00 w sali  201C.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Dobra atmosfera gwarantowana!

Prezes SKN Rynku Finansowego                        Opiekun Naukowy SKN Rynku Finansowego
„REK-FIN”                                                                „REK-FIN”

Karolina Lange                                                     dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska