Wyniki kolokwium poprawkowego z dnia 16 stycznia 2016 r. oraz ważne informacje

mgr Irena Krauze-Lisowiec - 16 Styczeń, 2016 - 18:30

Szanowni Państwo, poniżej podaję wyniki kolokwium poprawkowego, które odbyło się w dniu 16 stycznia 2016 r.

255519        -             (nieobecność na I i II terminie kolokwium oraz niezaliczone nieobecności na 2 ćwiczeniach)

269446        -              (nieobecność na I i II terminie kolokwium oraz niezaliczone nieobecności na 4 ćwiczeniach)

255335        -              (nieobecność na I i II terminie kolokwium oraz niezaliczona nieobecność na 1 ćwiczeniu)

255429        -              (nieobecność na I i II terminie kolokwium oraz niezaliczona nieobecność na 2 ćwiczeniach)

270798       -               (nieobecność na dwóch indywidualnie uzgodnionych terminach kolokwium  oraz nieobecność na 1 ćwiczeniu).

Nieobecności studentów na  I i II terminie kolokwium wyczerpują procedurę zaliczenia kolokwium i skutkują brakiem zaliczenia ćwiczeń.

W sytuacjach wyjątkowych, studenci zainteresowani zaliczeniem ćwiczeń powinni pilnie skontaktować się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej. Otrzymanie wiadomości mailowej potwierdzam najpóźniej w dniu następnym.

Ponownie wskazuję, iż w dniu 25 stycznia 2016 r. oceny (lub brak oceny) zostaną wystawione do systemu USOS i po tym terminie zaliczenie ćwiczeń nie będzie możliwe.

Irena Krauze - Lisowiec