wyniki testów kwalifikacyjnych - język obcy dla prawników

dr Agnieszka Malicka - 1 luty, 2016 - 14:06

w załączniku znajdziecie Państwo wyniki testów kwalifikacyjnych z dnia 7.01.2016 na kursy języka obcego dla prawników (angielski, niemiecki, francuski i hiszpański).

Osoby, które przystąpiły do testu z języka angielskiego i uzyskały co najmniej 31 punktów zostały przyjęte do grupy rozpoczynajacej kurs w semestrze letnim 2015/16 (24 osoby z najlepszymi wynikami). W przypadku pozostałych osób informacja o przyjęciu do grupy podana zostanie 25.02.2016r.

W przypadku języka francuskiego i hiszpańskiego uruchomienie kursu uzależnione jest od liczby osób, które przystąpią do testów językowych w terminie dodatkowym, 22.02.2016.

TERMINY ZAJĘĆ ORGANIZACYJNYCH DLA GRUP ROZPOCZYNAJĄCYCH KURSY PODANE ZOSTANĄ NA POCZĄTKU SEMESTRU LETNIEGO NA STRONIE INTERNETOWEJ WYDZIAŁU ORAZ W GABLOCIE PRZY GABINECIE 306B.

PROSZĘ O UDZIAŁ W ZAJĘCIACH ORGANIZACYJNYCH, PONIEWAŻ USTALONE ZOSTANĄ NA NICH TERMINY ZAJĘĆ NA CAŁY SEMESTR LETNI.