Prawo własności intelektualnej - wnioski o przywrócenie terminu

dr Julian Jezioro - 12 luty, 2016 - 10:43

w związku z licznymi podaniami o przwrócenie lub przeniesienie terminu egzaminu z "Prawa własności intelektualnej" dla studentów IV r. SSP i NSP, uprzejmie informuję - celem rozwiania ewentualnych wątpliwości, jeśli nie dostarczona została indywidualna negatywna odpowiedź - że wszystkie skierowane do mnie prośby zarówno na piśmie, jak i drogą elektroniczną uznałem za uzasadnione i uwzględniłem. W związku z tym proszę stosować się, w zależności od indywidalnej sytuacji do następujących zasad:

1/ zasadniczo należy zgłosić się na egzamin w II terminie dziekańskim wyznaczonym dla każdego  trybu studiów wraz z podpisanym własnoręcznie wydrukiem kopii wniosku o przywrócenie terminu, ewentualnie korespondencją e-mail'wą w tej sprawie;

2/ jeśli są uzasadnione i zostały udokumentowane przeszkody dla zastosowania się do zasady podanej w pkt. nr 1/ - proszę zgłaszać się z dokumentacją tam wskazaną - na egzamin ze studentami alternatywnego trybu (a więc studenci SSP na termin wyznaczony dla NSP i odwrotnie);

3/ w sytuacjach wyjątkowych, kiedy niemożliwe jest zastosowanie się do zasady nr 1/ i 2/ można zgłosić się na egzamin w przywróconym I terminie w dn. 17 lutego do pok. 105, w budynku A o godz. 12/00 - po uprzednim uzyskaniu mojej indywidualnej  akceptacji (najpóźniej w dn. 16 lutego br.) drogą e-mal'ową.

W przypadku jeśli nie będzie możliwe zdanie egzaminu przed "zamknięciem" USOS, co nastąpi w dn. 21 lutego 2016 r. dla I terminu i 2 marca 2016 r. dla II terminu - to ze względu na to, że wygasają moje kompetencje do przesunięcia terminu egzaminu - należy zwrócić się w trybie regulaminowym w tej sprawie do władz dziekańskich i przystąpić do egzaminu w terminie wyznaczonym przez Dziekana. Osoby takie przed upływem tak ustalonego terminu mogą przystąpić do egzaminu w trakcie moich konsultacji, przy czym należy zgłosić się w tym celu - w chwili ich rozpoczęcia.

Łączę wyrazy szacunki i życzę powodzenia na egzaminie,

dr Julian Jezioro