Prawo własności intelektualnej IV r. NSP i SSP wyniki egzaminu z dnia 20.02.2016 r.

dr Julian Jezioro - 22 luty, 2016 - 13:03

zgodnie z zapowiedzią zamieściłem w USOS wyniki egzaminu w II terminie dla studentów IV r. NSP oraz w terminie dodatkowym dla studentów IV r. SSP, którzy złożyli podanie o zmianę terminu "dziekańskiego". Wpis dotyczy tylko studentów oznaczonych w USOS jako "aktywny".

Prace egzaminacyjne udostępnima do wglądu w dn. 24.02.2016 r. (najbliższa środa) w godz. 13-14.

Jednocześnie informuję, że nastąpiło tzw. "zamknięcie" USOS dla terminu I egzaminu z PWI, stąd wygasły moje kompetencje związane z możliwością uzupełnienia lub zmiany oceny uzskanej w tym termnie. "Zamknięcie" USOS dla terminu II nastąpi w dn. 02.03.2016 r. Jest to więc termin ostateczny na ewentualne uzupełnienia lub zmiany wpisów dot. II terminu.

Z wyrazami szacunku,

dr Julian Jezioro