Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.” Bezpieczeństwo i ochrona klienta na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby - perspektywy”, 19-20 maja 2016 r

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 27 Kwiecień, 2016 - 21:30

Instytut Nauk Ekonomicznych oraz działające przy nim Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN”, uprzejmie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.” Bezpieczeństwo i ochrona klienta na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby - perspektywy”, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2016 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dla prawidłowego funkcjonowania rynku finansowego konieczne jest także zapewnienie bezpieczeństwa oraz efektywnej i skutecznej ochrony klientowi korzystającemu z usług finansowych świadczonych przez instytucje finansowe.

Celem Konferencji jest kompleksowa, wieloaspektowa, widziana z różnych perspektyw (zarówno regulacji krajowych, unijnych, jak i międzynarodowych, regulacji o charakterze publiczno i prywatnoprawnym) a także punktów widzenia, prezentacja problemów prawnych i ekonomicznych, ale także praktycznych, jak również potrzeb, barier i przeszkód związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i ochrony klienta na rynku usług finansowych, także w kontekście planowanych regulacji w tym zakresie. Będzie to okazja do spotkania organów, instytucji, przedstawicieli nauki, praktyki i tym samym wymiany poglądów dotyczących wciąż niezwykle istotnej, aktualnej i podlegającej dynamicznym zmianom problematyki.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia także aktywnego udziału studentów i doktorantów w tej Konferencji poprzez możliwość wygłoszenia referatu.

Kontakt z organizatorami

Wszelkie odpowiedzi na dodatkowe Państwa pytania udzielają:

Dr hab. Edyta Rutkowska – Tomaszewska (e-mail: edyta.rutkowska-tomaszewskaatuwr.edu.pl)

Paweł Adamski (e-mail: sknrekfinatgmail.com)