Egzamin przedterminowy z przedmiotu Podstawy prawa cywilnego dla studentów I roku SSE I stopnia

wobec sygnalizowania mi przez część z Państwa chęci przystąpienia do egzaminu przedterminowo, uprzejmie informuję, że egzamin przedterminowy z wykładanego przeze mnie przedmiotu Podstawy prawa cywilnego dla studentów I roku Stacjonarnych Studiów Ekonomii I stopnia (23-EK-S1-S2-Pprcyw) zostanie przeprowadzony w piątek 27 maja 2016 r. w godz. 11.30-13.00 w sali 1D.

Egzamin będzie przeprowadzany na warunkach pierwszego terminu egzaminu - ocena z niego otrzymana będzie wpisywana do systemu USOS jako ocena z pierwszego terminu egzaminu.

Tak jak to było mówione na wykładach, egzamin będzie się składał z 5 pytań, na które trzeba będzie udzielić odpowiedzi opisowej (lista zagadnień egzaminacyjnych opublikowana została przeze mnie wcześniej na stronie internetowej Wydziału).

Na egzamin należy zgłosić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość z aktualnym zdjęciem (najlepiej legitymacją studencką, lub dowodem osobistym) oraz odpowiednią ilością kartek papieru (formatu A 4) i przyborów do pisania (na czarno lub niebiesko), tak, by nie dochodziło do zakłócania przebiegu egzaminu poprzez konieczność uzyskiwania od innych osób papieru czy przyborów do pisania. Przypominam, że podczas egzaminu zabronione jest porozumiewanie się z innymi osobami, odpisywanie od nich, ściąganie, korzystanie z pomocy osób trzecich, używanie zestawów słuchawkowych, jakichkolwiek urządzeń elektronicznych - w tym laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, smartfonów itd. itp. pod żadnym pretekstem, w tym dla mierzenia czasu (na sali jest zegar; można mieć tradycyjny zegarek), zabronione jest też korzystanie z aktów prawnych, podręczników, komentarzy, opracowań, notatek, fiszek itp. itd. Praca musi być pisana całkowicie samodzielnie i w czasie trwania egzaminu.

Dla celów usprawnienia organizacji egzaminu należy zgłosić swój udział w nim wpisując się na listę, która będzie sporządzana podczas najbliższego wykładu 9 maja 2016 r. w godz. 13.15-14.45  w sali 2D lub podczas konsultacji w dniu 9 maja 2016 r. w godz. 11.00-13.00 w gab. 104 w bud. A.

dr Joanna Kuźmicka-Sulikowska