Konsultacje USOS

dr Dominika Czerniak - 10 Czerwiec, 2016 - 17:37

wpisałam Państwa oceny z ćwiczeń z postępowania karnego. Uprzejmie proszę o weryfikację i zgłoszenie ewentualnych zastrzeżeń mailowo lub na konsultacjach USOS, które odbędą się w poniedziałek 13.06 w godz. 11:00 - 12:00

Studenci wieczorowi, którzy mają z ćwiczeń wpisaną ocenę niedostateczną, mogą jeszcze na poniedziałkowych konsultacjach USOS sporóbować zaliczyć ćwiczenia, ale maksymalnie na ocenę 3,0. Jednocześnie informuję, że poniedziałkowe zaliczenie dotyczy tylko tych z Państwa, którzy mają ocenę niedostateczną wyłącznie z powodu niezaliczenia kolokwium. Ci z Państwa, którzy nie zaliczyli kolokwium (bądź w ogóle do niego nie podeszli), a jednocześnie nie oddali prac pisemnych, nie mogą już poprawić oceny, zatem ocena 2,0 jest oceną ostateczną.

Uprzedzając Państwa pytania wyjaśniam, że nie wszyscy studenci zaoczni (dokładnie 7 osób) mają wpisane oceny z ćwczeń, ponieważ niektórzy nie zaliczyli jeszcze kolokwium, a ostateczny termin poprawy jest do 12.06. Wpiszę brakujące oceny w niedzielę po naszych zajęciach i proszę o niezwłoczną weryfikację.

Gratuluję ocen pozytywnych i życzę powodzenia na egzaminie!

Pozdrawiam,

Dominika Czerniak