Spotkanie organizacyjne SKN Rynku Finansowego „REK-FIN” 19.10.2016 r

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 17 Październik, 2016 - 22:26

Drodzy Studenci!

Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego REK-FIN organizuje nabór członków w semestrze zimowym w roku akademickim 2016/2017

Rozpoczynamy już trzeci rok naszej działalności i jak w latach ubiegłych oferujemy uczestnictwo w regularnych spotkaniach teoretycznych i praktycznych z przedstawicielami świata nauki i biznesu. Organizujemy warsztaty, szkolenia we współpracy z wrocławskimi korporacjami,  seminaria i konferencje naukowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycjetematów spotkań i innych przedsięwzięć naukowych mieszczących się w szeroko rozumianej problematyce rynku finansowego. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się m.in.: w jaki sposób funkcjonuje rynek finansowy i jego uczestnicy, jak inwestować na giełdzie, jak doszło do ostatniego kryzysu finansowego, kto jest odpowiedzialny za kredyty frankowe; przyjdź, nasze Koło działa właśnie dla Ciebie!

Podczas spotkania organizacyjnego w środę, 19 października 2016r.zostanie wybrany nowy zarząd; nowi członkowiebędą mogli wypełnić deklarację członkowską, uzgodnimy dogodne terminy oraz tematy przewodnie spotkań organizowanych w bieżącym roku akademickim. Spotkanie odbędzie się o godzinie 15.00 w sali 2C w budynku C.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Rynku Finansowego REK-FIN

Dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska