Spotkanie SKN Rynku Finansowego „REK-FIN” 25.10.2016 r

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 23 Październik, 2016 - 00:27

Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN”

zaprasza na spotkanie

z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się

we wtorek 25 października 2016 r. o godz. 17 - 18.30  w sali 2.04 D WPAiE

Naszymi Gośćmi będą Panie:

Beata Lasota, Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji z I Inspektoratu ZUS we Wrocławiu,

oraz

Halina Chrzanowska, Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji z II Inspektoratu ZUS we Wrocławiu.

Tematem spotkania będzie:

„Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i codziennym życiu każdego człowieka”

Spotykamy się  już o 16.45 aby dokonać wyborów władz koła.

Serdecznie zapraszamy także wszystkich studentów, nie tylko ekonomii, zainteresowanych tą problematyką.

Dobra atmosfera gwarantowana!

Opiekun Naukowy SKN