Prawa człowieka - forma najbliższej kartkówki

mgr Mateusz Radajewski - 30 Listopad, 2016 - 21:59

po dzisiejszych konsultacjach z gr. 2 i 4 na temat formy najbliższej kartkówki (z problematyki ograniczeń praw i wolności) uprzejmie informuję, że - mimo wyrażonego przez studentów, delikatnie rzecz ujmując, sceptycyzmu wobec tego pomysłu - we wszystkich grupach przybierze ona formę kazusu analogicznego do tych, jakie analizowaliśmy na zajęciach. Kartkówka będzie miała formę tzw. open books, co oznacza, że będziecie mogli Państwo w jej trakcie korzystać z posiadanych przez siebie notatek i materiałów, w tym zwłaszcza Konstytucji RP.

W związku z powyższym informuję, że w "materiałach dla studentów", dla osób, które ostatnio nie zanotowały wszystkiego, zamieściłem plik pdf z instrukcją rozwiązywania kazusu z problematyki ograniczania praw i wolności. Kazus na kartkówce trzeba będzie rozwiązać w analogiczny sposób.

Przypominam, że na kolejne zajęcia należy także opanować materiał dot. środków ochrony praw i wolności zamieszczony w "materiałach dla studentów".

Pozdrawiam serdecznie,

Mateusz Radajewski