Przedterminy z "Tworzenia i stosowania prawa" dla SSP i NSP (Z)

dr hab. Jacek Kaczor - 9 Styczeń, 2017 - 13:24

poniżej zamieszczam terminy egzaminów przedterminowych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych prawa z przedmiotu "Tworzenie i stosowanie prawa":

22 stycznia 2017 r. (niedziela), godz. 13.15 - 14.45, s. 418 bud. A - przedtermin dla studentów II NSP (Z) - zakres materiału: budowa ustawy, nowelizacja, tekst jednolity, projekt rozporządzenia (przepis upoważniajacy, tytuł i podstawa prawna);

25 stycznia 2017 r. (środa), godz. 13.15 - 14.45, amf. A bud. C - przedtermin dla studentów II SSP - zakres materiału: budowa ustawy, nowelizacja, tekst jednolity, projekt rozporządzenia (przepis upoważniajacy, tytuł i podstawa prawna), stosowanie prawa.

Warunkiem przystąpienia do przedterminu - zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych - jest uzyskanie co najmniej oceny dobrej z zaliczenia ćwiczeń bądź obecność na liście sporządzonej podczas jednego z wykładów. Ocena z ćwiczeń nie musi być jeszcze wpisana do protokołu w momencie przystępowania do egzaminu, musi być natomiast wpisana w momencie wpisu oceny z egzaminu.

Jacek Kaczor