Zajęcia dydaktyczne i konsultacje 16 stycznia 2017 r.

dr Bogna Kaczorowska - 16 Styczeń, 2017 - 07:24

z powodu mojej choroby zaplanowane na dzisiaj ćwiczenia oraz konsultacje nie będą mogły odbyć się w normalnym trybie.

Ćwiczenia z podstaw prawa cywilnego dla grup 1 i 3 II SSA I stopnia

Zestawienie przykładowych stanów faktycznych dotyczących wybranych zagadnień z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego i rodzinnego zamieszczone zostanie w zakładce „Materiały dla studentów” na mojej stronie internetowej w serwisie wydziałowym. Proszę o ich analizę i rozważenie odpowiedzi na pytania, którymi zostały opatrzone.

Ćwiczenia z prawa cywilnego dla grupy 3 I SSE II stopnia

Osoby zainteresowane przystąpieniem do przewidzianej na dzisiaj poprawy kolokwium lub do zaliczenia kolokwium w II terminie mogą zgłosić się na konsultacje Mgr Katarzyny Marii Zoń, gab. 101, bud. A, godz. 9.30–11.30.

Przewidziane na dzisiaj konsultacje zostaną przeniesione na piątek 20 stycznia br., godz. 11.00–12.00. Przepraszam za utrudnienia związane ze zmianą.

Bogna Kaczorowska