Prawa człowieka SNP(Z) II - oceny USOS

mgr Agata Wróbel - 28 Styczeń, 2017 - 15:25

uprzejmie informuję, że oceny końcowe z przedmiotu "Prawa człowieka i systemy ich ochrony" dla SNP(Z) II gr. 5-7 zostały wpisane do systemu USOS.

Oceny końcowe zostały ustalone w oparciu o warunki zaliczenia przedmiotu, które zostały przedstawione na pierwszych zajęciach i udostępnione na stronie wydziałowej w zakładce „Materiały dydaktyczne”. Podstawą ustalenia oceny końcowej jest zatem ocena z kolokwium. Od tej oceny należy odjąć niezaliczone nieobecności – każda nieobecność obniża ocenę o pół stopnia. W rezultacie student, który wprawdzie otrzymał z kolokwium ocenę pozytywną, jednak ze względu na liczbę niezaliczonych nieobecności otrzymuje ocenę końcową poniżej 3.0, nie może uzyskać zaliczenia zajęć. Nadto ocena z kolokwium została podwyższona o pół stopnia, jeżeli student podczas zajęć wykazał się szczególną aktywnością.

Proszę o weryfikację uzyskanej oceny oraz zgłoszenie ewentualnych uwag za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 3 lutego 2017 roku do godziny 23.59 lub bezpośrednio na wyznaczonych w tym celu konsultacjach, które odbędą się dnia 30 stycznia 2017 roku w godzinach 17.40-18.40 w sali 509A.

Brak zgłoszenia uwag lub przesłanie ich po terminie będzie równoznaczne z niewniesieniem zastrzeżeń, a ocena stanie się ostateczna i nie będzie podlegać zmianom.

Proszę o poinformowanie co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem o planowanej obecności studenta na dyżurze wraz ze wskazaniem kwestii do omówienia. Ułatwi to zaplanowanie spotkań.

W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
A.Wróbel