Konkurs prac dyplomowych o tematyce metropolitalnej

dr hab. Jerzy Korczak prof. UWr - 7 Kwiecień, 2017 - 13:50

Na prośbę Instytutu Metropolitalnego w Gdańsku pragnę wszystkich studentów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii poinformować o ogłoszeniu konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki miejskiej i metropolitalnej, organizowanego przez Instytut Metropolitalny.

Instytut Metropolitalny od lat zajmuje się analizą problematyki miast i metropolii w wymiarze interdyscyplinarnym. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić i nagrodzić najlepsze prace dyplomowe w dwóch kategoriach:

(1) najlepsza praca licencjacka/inżynierska oraz

(2) najlepsza praca magisterska.

Mam nadzieję, że konkurs zmotywuje młodych członków społeczności akademickiej do dalszych prac związanych z problematyką przestrzeni miejskiej. Instytut zaprasza serdecznie studentów do nadsyłania ich w formie elektronicznej na adres konkursatim.edu.pl

do dnia 31.07.2017 Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Instytutu w zakładce: www.im.edu.pl/dokumenty.