Wyniki etapu wydziałowego Konkursu "Prawo rzymskie a świat współczesny"

dr Mateusz Szymura - 17 Kwiecień, 2017 - 19:15

w imieniu organizatorów wydziałowych eliminacji konkursu "Prawo rzymskie a świat współczesny" z przyjemnością informuję, że do etapu ustnego zakwalifikowały się następujące osoby (w kolejności alfabetycznej):

Mikołaj Bednarek

Dominik Dworniczak

Aleksandra Horowska

Marta Jabłońska

Joanna Kaszczyszyn

Dominika Kiełbas

Oskar Kwiatkowski

Piotr Lachowski

Dominik Lis

Sławomir Luber

Paulina Pietkun

Julia Skawińska

Angelika Sokólska

Natalia Wąsińska

Serdecznie Państwu gratuluje, a wszystkim uczestnikom dziękuje za udział.

Etap ustny odbędzie się w dniu 10 maja br. (środa) o godzinie 17:00 w sali 505 w budynku B (sala seminaryjna Instytutu Historii Państwa i Prawa).

Jednocześnie serdecznie zapraszam Państwa (w miarę możliwości) na spotkanie organizacyjne w czwartek 20 kwietnia br. (godzina 18:30, sala 505B), na którym przedstawiony zostanie zakres etapu ustnego oraz sposób przygotowań i przygotowanych dla Państwa warsztatów, a po spotkaniu będzie możliwość uczestnictwa w spotkaniu Koła Naukowego Europejskiej Kultury Prawnej, na którym pani María Gabriela Vásquez Moncayo z Uniwersytetu Chilijskiego opowie nam o chilijskim systemie prawnym (więcej informacji: https://www.facebook.com/events/357986744596880).

Uprzejmie proszę każdego z zakwalifikowanych uczestników o potwierdzenie swojej obecności (na konkursie i na spotkaniu) na adres mojej poczty wydziałowej (mateusz.szymuraatedu.uwr.pl).

M. Szymura