Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.„Informacja na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy - potrzeby-perspektywy. Konferencja Regionalna Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem ”

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 27 Kwiecień, 2017 - 22:27

W imieniu Instytutu Nauk Ekonomicznych oraz Studenckiego Koła Naukowego Rynku Finansowego „REK-FIN”,

Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów i Fundacji „MERCATUS ET CIVIS”

uprzejmie zapraszamy na

Ogólnopolską Konferencję Naukową

pt.: „Informacja na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby – perspektywy. Konferencja Regionalna Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2017 r.

na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szczegółowe informacje o konferencji zawarte są w załączonych dokumentach - pakiecie konferencyjnym a także znajdują się na stronach internetowych:

www.mercatusetcivis.pl, www.rzecznicy.konsumentow.eu

Jednocześnie pragniemy poinformować, że dla pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Wrocławskiego udział w konferencji jest nieodpłatny.

Uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod linkiem : http://www.mercatusetcivis.pl/konferencje-fundacji/

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu naukowym.

Komitet Organizacyjny Konferencji

Prof. dr hab. Urszula Kalina – Prasznic

Dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska

Elżbieta Sługocka – Krupa, Wiceprezes Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów