Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Ogłoszenie - przypomnienie dot. egzaminu z Prawa rzeczowego i spadkowego na III roku ZSP 25 czerwca 2017 r.

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska - 24 Czerwiec, 2017 - 11:11

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że na egzamin z Prawa rzeczowego i spadkowego dla studentów III roku Niestacjonarnych (Zaocznych) Studiów Prawa (oraz roku IV i V, jeśli ten egzamin nie został jeszcze przez nich zdany), który odbędzie się 25 czerwca 2017 r. w godz. 13.00-14.30 w sali 3 D należy przybyć punktualnie na godz.13.00, a najlepiej ok. godz. 12.45, gdyż wtedy rozpocznie się wpuszczanie do sali. Należy mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem (najlepiej legitymację studencką, ew. dowód osobisty),takim, by móc potwierdzić swoją tożsamość przy wpuszczaniu na egzamin. 

        Przypominam też, o czym była mowa na wykładach oraz co jest podane w ogłoszeniu zamieszczonym przeze mnie dla Państwa na stronie internetowej Wydziału, że  egzamin zostanie przeprowadzony w formie pisemnej. Będzie się składał z części kazusowej (1 kazus)  oraz  pytań (dwóch), na które trzeba będzie udzielić odpowiedzi opisowych.

      W czasie rozwiązywania kazusu będzie można korzystać z kodeksu cywilnego w formie książki (wydania) pod warunkiem, że nie będzie tam naniesionych żadnych dopisków czy notatek. Nie jest dopuszczalne korzystanie z żadnych urządzeń elektronicznych (laptopów, tabletów, telefonów, smartfonów, zestawów słuchawkowych itp. itd.), notatek, książek, pomocy innych osób, w tym nie jest dopuszczalne porozumiewanie się z innymi osobami piszącymi egzamin itp.

    Przy udzielaniu odpowiedzi na pytania opisowe również nie będzie można korzystać z żadnych takich pomocy, a nadto nie będzie można korzystać z aktów prawnych.

W związku z formą pisemną egzaminu proszę  przychodząc na egzamin zaopatrzyć się na egzamin w odpowiednią ilość kartek oraz przyborów do pisania, ponieważ nie są one zapewniane.

 

                                                                                        dr Joanna Kuźmicka-Sulikowska