Jesteś tutaj

Ogłoszenie - przypomnienie dot. egzaminu z Podstaw prawa cywilnego na I roku SSE I stopnia 27 czerwca 2017 r.

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska - 24 Czerwiec, 2017 - 11:17

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że na egzamin z Podstaw prawa cywilnego dla studentów I roku Stacjonarnych Studiów Prawa Ekonomii I stopnia, który odbędzie się 27 czerwca 2017 r. w godz. 9.00-10.30 w sali 3 D należy przybyć punktualnie na godz.9.00. Należy mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem (najlepiej legitymację studencką, ew. dowód osobisty), takim, by móc potwierdzić swoją tożsamość przy wpuszczaniu na egzamin. 

        Przypominam też, o czym była mowa na wykładach oraz co jest podane w ogłoszeniu zamieszczonym przeze mnie dla Państwa na stronie internetowej Wydziału, że egzamin zostanie przeprowadzony w formie pisemnej - pytań, na które należy udzielić odpowiedzi opisowych.

      W czasie egzaminu nie jest dopuszczalne korzystanie z żadnych urządzeń elektronicznych (laptopów, tabletów, telefonów, smartfonów, zestawów słuchawkowych itp. itd.), ani aktów prawnych, notatek, książek, pomocy innych osób, w tym nie jest dopuszczalne porozumiewanie się z innymi osobami piszącymi egzamin itp.

W związku z formą pisemną egzaminu proszę przychodząc na egzamin zaopatrzyć się w odpowiednią ilość kartek oraz przyborów do pisania, ponieważ nie są one zapewniane.

 

                                                                                        dr Joanna Kuźmicka-Sulikowska