Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Rynku Finansowego REK-FIN 19.10.2017

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 12 Październik, 2017 - 12:49

Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego REK-FIN serdecznie zaprasza na spotkanie z przedstawicielami kancelarii podatkowej Lighthouse Tax, na którym poruszony zostanie problem  „Wyłudzenia podatku VAT – sytuacja w 2017; perspektywa przedsiębiorców oraz najnowsze działania Ministerstwa Finansów i Komisji Europejskiej”. W trakcie spotkania prelegenci:

-                 wyjaśnią krótko istotę wyłudzeń VAT;

-                 opowiedzą, jak rzetelni podatnicy mogą się bronić przed negatywnymi konsekwencjami transakcji z oszustem podatkowym;

-                 zreferują działania Ministerstwa Finansów oraz Komisji Europejskiej nakierowane na ograniczenie zjawiska tzw. karuzel podatkowych.

Spotkanie poprowadzą partnerzy spółki - radca prawny Piotr Szubert oraz doradca podatkowy Łukasz Dębkowski.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19.10.2017 r.  o godzinie 17.00
w sali 2.03 budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii.

Zapraszamy także do zapoznania się ze stroną internetową kancelarii:  www.lhtax.pl

Edyta Rutkowska-Tomaszewska

Opiekun SKN RF REK-FIN