Prawa człowieka SNP(Z) II i IV - oceny USOS

mgr Agata Wróbel - 25 Styczeń, 2015 - 14:19

uprzejmie informuję, że oceny końcowe z przedmiotu "Prawa człowieka i systemy ich ochrony" dla SNP(Z) II (gr. 5, 6, 7 i 8) oraz SNP(Z) IV (gr. 2) zostały wpisane do systemu USOS.

Oceny końcowe zostały ustalone w oparciu o warunki zaliczenia przedmiotu, które zostały przedstawione na pierwszych zajęciach i udostępnione na stronie wydziałowej. Podstawą ustalenia oceny końcowej jest zatem ocena z kolokwium. Od tej oceny należy odjąć niezaliczone nieobecności (każda nieobecność obniża ocenę o pół stopnia). Nadto ocena z kolokwium została podwyższona o pół stopnia, jeżeli student:
a) poprawnie rozwiązał dodatkowy kazus oraz/lub
b) podczas zajęć wykazał się szczególną aktywnością.

Przypominam, że wciąż istnieje możliwość poprawy oceny poprzez zaliczenie nieobecności lub rozwiązanie dodatkowego kazusu (w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2015 roku).

Proszę zweryfikować zgodność uzyskanej oceny oraz zgłosić ewentualne uwagi za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 30 stycznia 2015 roku do godziny 23.59 lub bezpośrednio na wyznaczonych w tym celu konsultacjach, które odbędą się dnia 31 stycznia 2015 roku w godzinach 10.20-11.20 w sali 509A.

Brak zgłoszenia uwag lub przesłanie ich po terminie będzie równoznaczne z niewniesieniem zastrzeżeń, a ocena stanie się ostateczna i nie będzie podlegać zmianom.

W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
A.Wróbel