Wyniki rekrutacji Erasmus+ (prawo, administracja)

dr hab. Bartłomiej Krzan prof. UWr - 26 Styczeń, 2015 - 09:08

Uprzejmie informuję, że wyniki rekrutacji Erasmus+ (prawo, administracja) zostały wywieszone w gablocie na parterze budynku A.

Aby zakończyć proces nominacji, proszę o uzupełnienie stosownego oświadczenia w systemie USOS – dopiero wtedy będzie można przejść do ostatniego stadium i procedura będzie kompletna. Równocześnie informuję, że osoby, które rekrutowały się do Salzburga, Pragi, Nijmegen, Berlina (FU), Rijeki i Madrytu, będą mogły uzupełnić dane w systemie dopiero na początku przyszłego tygodnia, tj. od 2 lutego br., po wprowadzeniu tych uczelni do bazy przez Biuro Współpracy Międzynarodowej.

Osoby, które pomyślnie przeszły przez rekrutację, ale nie zostały zakwalifikowane na wybrane uczelnie zapraszam na mój dyżur.

Bartłomiej Krzan