ZAPROSZENIE NA OKN "„Koszty usług finansowych w świetle aktualnych wyzwań rynkowych. Prawo – praktyka – problemy - potrzeby-perspektywy” 20.04.2018

dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska prof. UWr - 17 Kwiecień, 2018 - 11:16

Instytut Nauk Ekonomicznych oraz Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN” i Naukowe Koło Ekonomistów przy współpracy Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów i Fundacji „MERCATUS ET CIVIS” jako organizatorzy, uprzejmie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową stanowiącą kontynuację ubiegłorocznej majowej pt.: „Koszty usług finansowych w świetle aktualnych wyzwań rynkowych. Prawo – praktyka – problemy - potrzeby-perspektywy”,  która odbędzie się dnia 20 kwietnia 2018r.  na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wszelkie aktualne informacje dotyczące konferencji znajdą się na stronach internetowych: www.mercatusetcivis.pl

Uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia za pośrednictwem elektronicznego formularza rejestracyjnego znajdującego się pod wskazanym linkiem http://www.mercatusetcivis.pl/konferencje-fundacji/.
TO JUŻ OSTATNI MOMEMT NA DOKONANIE ZGŁOSZENIA BIERNEGO UDZIAŁU W KONFERENCJI.

Szczegółowy program Konferencji znajduje sie w załączniku.
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam
dr hab. Edyta Rutkowska- Tomaszewska