egzamin Postępowanie Karne

dr hab. Karolina Kremens - 6 Wrzesień, 2018 - 12:51

Informuję, że III termin egzaminu z Postępowania karnego dla studentów NSP (wieczorowe) oraz Polski System Prawny odbędzie się w dniu 10 września 2018 roku od godz. 14:00. Jest to termin wyłączenie dla osób z przywróconym I lub II terminem. Odbędzie się ustnie w sali 201.

Przypominam jednocześnie, że egzamin z Postępowania karnego dla studentów 2,5 letnich studiów II stopnia kierunku Prawo odbędzie się również 10 września w godz. 10:00-12:00. Informacja odnośnie sali, w której odbędzie się egzamin pojawi się na drzwiach pokoju 201 tego samego dnia ok. godz. 9:30 rano. Egzamin będzie miał formę pisemną wg dotychczas przyjętych reguł.

Jednocześnie informuję, że sesja poprawkowa kończy się w dniu 10 września i jakiekolwiek prośby o przystąpienie do egzaminu poza sesją powinny być kierowane do dziekana.