Informacja dr J. Jezioro dla studentów: II r. SSA(3), III r. SSA (3), II SNA(3), II NSP (2,5) (IV sem. rekr. śródroczna 12/13), II r. NSP(2,5) (sem. III) rekr. 13/14)

dr Julian Jezioro - 3 luty, 2015 - 09:41

Informacja dr J. Jezioro dla studentów: II r. SSA(3), III r. SSA (3), III r. SSA(3), II r. SNA(3), II r. NSP(2,5) (IV sem. rekr. śródroczna 12/13) oraz II r. NSP(2,5) (sem. III, rekr. 2013/14)

ze względu na stosunkowo duży zakres obowiązków dokumentacyjnych w USOSWeb jakie obciążają mnie w tym semestrze oraz wymogi regulaminowe związane z tzw. „zamknięciem” protokołów w USOSWeb - zachęcam wszystkich zainteresowanych do pilnego sprawdzenia, czy dotyczący Państwa wpis z moich przedmiotów (Prawo własności intelektualnej, Ochrona własności intelektualnej, Prawo mediów, seminaria) do protokołu USOSWeb jest w  Państwa ocenie prawidłowy i do ewentualnego zgłoszenia zastrzeżeń - najpóźniej przed datą zamknięcia protokołów, czyli do 4 lutego 2015 r. w podanych niżej terminach.

Ostateczny termin na kontakt osobisty w tej sprawie, to właśnie 4 lutego br. (środa). W tym dniu, w godz. 14-15 będę dodatkowo dyżurował w pok. 105 (budynek A).

Ponadto można wysyłać przed godz. 13/00 w dn. 4 lutego br. stosowne informacje e-miał’em.

Proszę też o przekazanie - oczywiście w miarę Państwa możliwości - tej informacji innym Kolegom z Państwa roku.

Z wyrazami szacunku,

dr Julian Jezioro