zapisy na seminarium IV r. SSP

prof. dr hab. Tadeusz Kuczyński - 3 Październik, 2018 - 10:11

W związku z tym, że przedmiot prawa pracy, który obejmie dopiero studentów IV r. SSP nie musi być im bliżej znany, w uzupełnieniu zamieszczonej na stronie Wydziału informacji z dnia 28 IX 2018 r. dotyczącej zapisów na prowadzone przeze mnie seminarium z zakresu prawa pracy (Zakład Prawa Pracy w Instytucie Prawa Cywilnego)  pragnę dodać, że poza przykładową tematyką prac magisterskich podaną na mojej stronie internetowej w zakładce "Materiały dla studentów" (cywilistyczne kwestie nawiązania, treści i ustania umowy o pracę, zobowiązaniowa i publiczna natura pozaumownych stosunków pracy, twórczość autorska i wynalazcza pracowników, konkurencja i nieuczciwa konkurencja w prawie pracy, rozpatrywanie sporów, odpowiedzialność, niepracownicze stosunki zatrudnienia, związki zawodwe, strajki, status bezrobotnych, i in.), seminarzyści mogą podemować  różne tematy z pogranicza  prawa pracy i administracyjnego (np.zatrudnienie w  służbach zmilitaryzowanych), prawa pracy i karnego (np. odpowiedzialność wykroczeniowa pracowników), prawa pracy i cywilnego (tzw. cywilnoprawne stosunki zatrudnienia).
Jeżeli zglosi się 7 studentów, to zostaną oni przyjęci. W przypadku większej liczby kandydatów bedę pytał o średnią ocen.
Zainteresowanych zapraszam.
Zapisy na seminarium w czwartek, 4 X 2018 r, godz. 11.30, p. 120, budynek A.
Tadeusz Kuczyński