egzamin przedterminowy z postępowania cywilnego dla IV roku SNP(Z)

dr Aleksandra Fruk (Budniak-Rogala) - 26 Kwiecień, 2019 - 12:26

niniejszym uprzejmie informuję, że egzamin przedterminowy z postępowania cywilnego dla studentów IV roku SNP(Z) odbędzie się w dniu 19.05.2019 r. (niedziela) w godzinach 09:30-11:00 w sali 2 D. Będzie to egzamin pisemny, test jednokrotnego wyboru, 60 pytań, 60 minut.

Do egzaminu mogą przystąpić:

1) studenci IV roku SNP(Z) posiadający zaliczenie z ćwiczeń z postępowania cywilnego na ocenę co najmniej dobrą plus (4,5) widoczne w systemie USOS w dacie egzaminu,

2) studenci IV roku SNP(Z) posiadający zaliczenie z ćwiczeń z postępowania cywilnego widoczne w systemie USOS w dacie egzaminu, którzy odpowiednio wcześniej złożą pisemne usprawiedliwione wnioski o dopuszczenie do egzaminu w trybie ekstraordynaryjnym - po pozytywnym rozpatrzeniu przedmiotowych wniosków,

3) studenci IV roku SNP(Z) posiadający zaliczenie z ćwiczeń z postępowania cywilnego widoczne w systemie USOS w dacie egzaminu, ktorzy uzyskali wcześniej moją pisemną zgodę na przystąpienie do przedterminu z uwagi na szczególnie wyróżniającą się aktywność na wykładach.

Z poważaniem,

Aleksandra Budniak-Rogala