Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Rynku Finansowego „REK-FIN” 18.03.2015

Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN” zaprasza na najbliższe spotkanie, którego tematem będzie niezwykle aktualny problem związany z kursami walutowymi. Tytuł spotkani brzmi: „Wojna walutowa! - jej początek czyli wielkie apogeum! Zawirowania na rynku walutowym - czyli o co chodzi z tymi walutami na FOREXie”. Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Mundry. Odbędzie się ono 18.03.2015(środa) w godzinach 16:45-18:15 w sali 402B.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Opiekun                                                                           Prezes

SKN Rynku Finansowego „REK-FIN”                                     SKN Rynku Finansowego „REK-FIN”

dr hab. E.Rutkowska- Tomaszewska                                          Karolina Lange