Organizacja zajęć i konsultacje / Classes and Office Hours

dr hab. Jakub Kociubiński prof. UWr - 12 Marzec, 2020 - 06:20

W związku z zawieszeniem zajęć i wprowadzeniem obowiązku wykorzystania metod kształcenia na odległośc uprzejmie informuję, że konsultacje będą odbywaly się albo drogą mailową albo ewentualnie w formie czatu w usłudze Office365 dostępnej ze strony wydziału (czat o dowolnej porze jak tylko będzie widoczny status dostępny)

Natomiast odnośnie do formy zajęć, w ciągu najbliższych dni, jak tylko kwestie techniczne zostana powyjaśniane, prześlę Państwu informację mailową dotycząca formy i technicznej strony tych zajęć dotyczącej prowadzonych przeze mnie przedmiotów także proszę na bieżąco sprawdzać maile.

Dear All,

Regarding classes/lectures within few days I will email you the details on organisational and technical aspects of these as soon as all technical kinks are ironed out so please check your emails regularly.

JK