Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Egzamin przedterminowy z Prawa pracy dla studentów IV r. SSP

prof. dr hab. Tadeusz Kuczyński - 6 Maj, 2020 - 10:19

Szanowni Państwo,

informuję, że gdyby po dniu  26 maja 2020 r. nie został przywrócony dotychczasowy system prowadzenia zajęć (wykłady i ćwiczenia odbywane w formie bezpośredniego kontaktu ze studentami) egzamin przedterminowy dla studentów IV r. SSP odbędzie się w formie zdalnej w dniu 4 czerwca 2020 r. w godz. 10.45 - 11.15 przy pomocy MS Forms. Egzamin będzie obejmował odpowiedzi na 6-8 pytań o różnym stopniu konkretności, wchodzących w skład materii wykładowej i ćwiczeniowej.

Chętni na egzamin przedterminowy mogą zapisywać się mailowo do 29 maja 2020 r. (termin ten nie ulega przedłużeniu) do Pani dr Małgorzaty Grześków (malgorzata.grzeskowatuwr.edu.pl) lub Pani mgr Sabiny Pochopień (sabina.pochopienatuwr.edu.pl).

Do dnia 3 czerwca wszystkim studentom przystępującym do egzaminu przedterminowego zostaną rozesłane maile z linkami dostępu do egzaminu.

W wypadku przywrócenia po 26 maja 2020 r. wykładów i ćwiczeń w formie bezpośredniego kontaktu ze studentami egzamin przedterminowy odbędzie się w tradycyjnej formie na warunkach, które zostaną wcześniej określone.