Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Egzamin Prawo karne II rok, Zaoczne Studia Prawa - informacje

dr hab. Piotr Góralski - 2 Lipiec, 2020 - 18:53

Szanowni Państwo,

odpowiadając zbiorczo na pytania przychodzące na moją pocztę - egzamin zgodnie z harmonogramem sesji letniej odbędzie się w dniu 4 lipca, w godzinach 11.00 -12.30. Proszę pamiętać, aby zakonczyć wpisywanie odpowiedzi co najmniej na pięć minut przed formalnym czasem zakończenia egzaminu, ponieważ ze względu na rozbieżność czasu wskazywanego w domu u Państwa i w systemie możecie zostać zaskoczeni nagłym przerwaniem możliwości wpisywania odpowiedzi ,,na ostatnią chwilę''.

Egzamin odbywa się w ramach platformy FORMS, dlatego proszę mi nie wysyłać linków do platformy Teams: egzamin za pomocą platformy Teams nie wchodzi w grę. Każda osoba wpisana do protokołu egzaminacyjnego otrzymała na uczelniany adres poczty elektronicznej link do strony, która otworzy się w dniu i w godzinie egzaminu - są tam zawarte trzy kazusy i łącznie 14 pytań do tychże kazusów. Pod każdym kazusem znajduje się pole, w którym należy wpisać odpowiedzi, uprzednio wpisując swoje imię, nazwisko oraz numer albumu w polu pierwszej z odpowiedzi. Jeżeli ktoś o tym nie wie, to znaczy że przespał całe półrocze - dwukrotnie forma egzaminu była przez nas ćwiczona. 

Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał tego linka w e-mailu, to znaczy, że nie ma go w protokole egzaminacyjnym. Jest jeszcze jeden dzień - proszę załatwić tę kwestię z dziekanatem. Mogę wysłać link egzaminacyjby jedynie na adres poczty uczelnianej studenta/studentki, podany mi przez pracownika dziekanatu, z uwagą zamieszczoną przez tego pracownika, wskazującą na ewentualne, uzasadnione problemy, które obiektywnie uniemożliwiły wcześniejsze umieszczenie danej osoby w protokole egzaminacyjnym. 

Piotr Góralski