Egzamin z Prawa rzeczowego i spadkowego 3 września 2020 r. (II termin egzaminu)

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska prof. UWr - 1 Wrzesień, 2020 - 10:05

informuję, że egzamin w drugim terminie (poprawkowy) z przedmiotu Prawo rzeczowe i spadkowe (dla osób, które nie zdały tego egzaminu w pierwszym terminie bądź w ogóle do niego wówczas nie przystąpiły) na jednolitych magisterskich Stacjonarnych Studiach Prawa zostanie przeze mnie przeprowadzony w terminie wyznaczonym w planie sesji egzaminacyjnej, to jest w czwartek 3 września 2020 r. i rozpocznie się o godz. 13.00, a zakończy o godz. 14.00. Egzamin zostanie przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem MS Forms. Wszelkie informacje organizacyjne dotyczące przebiegu tego egzaminu oraz link do niego zostały przeze mnie przesłane Państwu drogą mailową. Gdyby ktokolwiek z osób uprawnionych nie otrzymał tego maila, to proszę o niezwłoczny kontakt mailowy w tej sprawie z uczelnianego maila studenckiego, wówczas stosowne informacje prześlę indywidualnie.
J. Kuźmicka-Sulikowska